Александър Колев вкара два гола за Крумовград за победата над полския Корона Киелце с 2:1 в третата контрола от подготвителния лагер в Турция.

Българският тим поведе в 14-ата минута, когато Серкан Юсеин изведе Александър Колев и той с шут под гредата не сбърка - 1:0.

Тимът на Корона, който преди седмица победи ЦСКА с 2:0, стигна до изравнително попадение в 68-а минута, когато Трехо се озова сам срещу Благой Макенджиев и реализира за 1:1.

Снимки: Startphoto.bg
26 снимки

Поляците можеше да поведат в 84-а минута, когато получиха право да изпълнят дузпа, но вратарят на Крумовград спаси.

Минута по-късно Алекс Колев получи пас от Китанов и реализира на празна врата за 2:1.

Това е втора победа за Крумовград в Турция след успеха срещу унгарския Кечкемет (3:1). Тимът има и равенство с друг полски тим Заглембе (1:1).