Един от лидерите на Арда - Иван Коконов бе категоричен, че ЦСКА не е надиграл неговия отбор. Тимът от Кърджали допусна обрат, но според него Коконов "сините" са се представили по-добре.

"Мисля, че показахме добра игра през първото полувреме, това беше и целта ни. Като за първи мач под ръководството на новия наставник, изпълнихме указанията на треньора. За второто полувреме - вкараха ни от статично, за втория гол и аз имам вина. Не мисля, че ни надиграха, даже напротив, мисля, че ние стояхме по-достойно днес на терена.

Имаше ситуации и за 0:3, но това е футболът. Едно положение влиза, две не влизат. Футболът е на шансове и ако имаш късмет, вкарваш.

Въпреки че има доста млади момчета в отбора, добре се ориентирахме към неговите изисквания. През първото полувреме показахме, че ще продължаваме напред. Това е нашият стил - да излизаме всеки мач за победа", заяви Коконов.