В добавеното време на срещата Крумовград - Славия гостите от София също остана с човек по-малко.

Резервата Емил Мартинов получи два жълти картона в рамките на няколко минути. Той се появи в игра в 84-ата минута, а в 87-ата получи първия жълт картон, а в 94-ата и втори жълт картон, след което беше изгонен.

Вижте ситуацията в прикаченото видео.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт