Юношите на Левски до 16 години победиха със 7:0 като гост връстниците си от Локомотив София в двубой от 21-ия кръг на Зоналното първенство. Два гола за „сините“ вкара Стивън Стоянчов – в 45-та и 55-та минути. По едно попадение добавиха Мартин Борисов в 25-та, Стоян Добрев в 34-та, Нораир Нурикян в 49-та, Михаил Петров в 68-та и Никола Кунчев в 75-та минути.

Воденият от треньора Стоян Димов тим е на второ място във временното класиране с актив от 42 точки, с две по-малко от лидера Славия.

Юношите на Левски до 14 години победиха с 3:1 като гост връстниците си от Академия Септември в мач от 5-ия кръг на втората фаза на Столичното първенство. Домакините поведоха в 13-та минута, но с два гола на Габриел Йорданов в 16-та и 70-та минути и попадение на Денис Милетиев в 52-та минута, „сините“ стигнаха до успеха.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на първо място в класирането с 52 точки, със 7 повече от втория Славия.