Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов сподели мнението си след разгрома с 4:0 над Пирин в Благоевград. Той бе с основен принос за успеха, след като се отличи с две асистенции.

"Не спряхме да търсим гола. През второто полувреме играхме по-добре, търсихме повече дълбочина в атака. До почивката Пирин ни затвори пространствата зад защитата и не успявахме да намерим коридорите, които търсим.

"През второто полувреме се получиха нещата и от гледна точка на това, че футболистите на Пирин се измориха. Трябват ми игрови минути, за да вляза във форма. Има доста мачове, радвам се, че помагам на отбора".

Работя всеки ден, за да се подобрявам, и се чувствам все по-добре. Радвам се, че отново играя повече", каза Десподов.