Треньорът на Ботев Враца Даниел Моралес коментира представянето на отбора си при равенството 2:2 с Локомотив Сф. Според него резултатът е реален, но изрази претенции относно изгонването на Красимир Тодоров в края на мача.

"Получи се доста интересно първо полувреме. Вкарахме си по два гола, имахме още чисти положения и беше интересно за гледане. Второто беше по-слабо и за двата отбора.

Моите момчета имат голям потенциал и трябва да се доказват всеки мач. Поведохме с 2:0 до 12-а минута, но това не гарантира победата. Трябва да се бориш до край. Жалко е, че пропуснахме да се изравним по точки с Локомотив, за да имаме и по-голямо самочувствие", коментира Моралес.
Той не скри разочарованието си от някои съдийски решения.

"В 5-ата минута имаше една ситуация – две нарушения едно след друго, които не бяха разгледани.

Уважавам съдиите, но много грешки има в наш ущърб. На мача с ЦСКА имаше две топки на терена. На мача с Берое изгониха Бауренски. Сега и това младо момче - Краси Тодоров, юношески национал. Не е ударил съперника умишлено. Не знам какво да им кажа сега в съблекалнята“, каза още Моралес.