Отборът на ЦСКА гостува на Крумовград в мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Срещата е първа от днешната програма и стартира в 13:00 часа на стадион „Никола Щерев – Старика” в Пловдив.

Мача може да наблюдявате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим срещата на живо минута по минута.

Главен рефер на двубоя е Радослав Гидженов.

Тимът на Нестор Ел Маестро ще търси задължителен успех над новака в елита, който би изкачил „червените” еднолично на върха в efbet Лига. От своя страна домакините имат остра нужда от точки, след като тимът записа три поредни поражения в последните си три мача. Крумовград все още няма спечелен актив при новия си наставник Станислав Генчев.

В първия мач между двата тима през сезона, ЦСКА се наложи трудно с 1:0 след красив гол на Тобиас Хайнц.

„Червените” влизат с настроение в двубоя след успех за SESAME Купа на България над Черноморец Балчик през седмицата.