ЦСКА 1948 претърпя трето поражение от началото на лятната си подготовка, след като загуби с 2:3 на лагера в Банско от шампиона на Северна Македония Шкендия Тетово. Ивайло Климентов и 17-годишният талант Цветомир Цанев се разписаха за отбора, воден от Тодор Киселичков.

До момента столичани претърпяха поражения от Черно море и Славия, а днес и от първенеца на Република Северна Македония Шкендия Тетово.

Младокът Арбин Зейнулай откри резултата в 22-ата минута. Топката се оказа във вратата на Даниел Наумов, след като Зейнулай получи кълбото след рикошет. Той излезе и прехвърли излезлия да го срещне български вратар.

В 53-ата минута тимът на Шкендия удвои преднината си, след като новото попълнение Димитър Видев си вкара автогол. Видев нескопосано опита да изчисти топката, след центриране от дясно, а зад гърба му имаше един противник, но не в притеснителна близост - 0:2.

Само две минути по-рано Ивайло Чочев пропусна да изравни, след като ударът му от фаул мина над горната греда. Ивайло Климентов намали за столичани в 56-ата минута, след като получи топката на дъгата и изпрати бомбен удар във вратата на Костадин Захов - 1:2. След две минути съдията Ивайло Стоянов отсъди дузпа за гостите, след като Валмир Нафиу беше препънат в наказателното поле от Симеон Петров. Бесарт Ибраими не сбърка и вкара за 3:1, пращайки Димитър Тодоров в обратния ъгъл.

Четвърт час преди края Цветомир Цанев отново намали резултата за ЦСКА 1948, засичайки с глава центриране отляво от свободен удар. Това беше и неофициален дебютен гол за родения в Казанлък талант. До края на мача "червените" опитаха натиск, но така и не стигнаха до изравително попадение.

Стартов състав на ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Димитър Пиргов, Симеон Петров, Георги Ангелов, Марио Топузов, Лазар Марин, Ивайло Чочев, Мартин Хайдаров, Борислав Дамянов, Александър Бастунов, Георги Русев (второ полувреме: Димитър Тодоров, Георги Пенев, Димитър Видев, Цветомир Цанев, Ивайло Климентов, Владимир Гогов)