ЦСКА 1948 приключи лагера си в Бояна по изразителен начин. Момчетата на Красимир Балъков разгромиха Струмска слава Радомир с 5:0. Даниел Младенов откри в седмата минута, a Ангел Бастунов (23) удвои. Два бързи гола на Младенов (28, 32) покачиха преднината на 4:0 до почивката. Андон Гущеров оформи крайния резултат в 64-ата минута. Сега за столичани следва нов лагер в Банско.

Първият добър шанс бе за ЦСКА 1948. Във втората минута Даниел Младенов нахлу остро отдясно до аутлинията и сви топката назад към Илия Петков, който стреля от движение. Тя обаче мина много близо до левия страничен стълб. В 7-ата минута "червените" повториха същото, но по левия фланг и този път се стигна до попадение.

Марио Топузов центрира с левия крак от аутлинията, а в пеналтерията Даниел Младенов засече от въздуха право във вратата. Минута по-късно Шопов комбинира с Младенов, а който ефектно шутира от въздуха. Топката обаче премина покрай вратата.

В 23-ата минута фаворитите удвоиха чрез Ангел Бастунов. Даниел Младенов нахлу в наказателното поле, извади топката към пеналтерията, където бранител на Струмска слава се размина с нея, а Бастунов с удар в долния ляв ъгъл покачи на 2:0.

Младенов продължи с подема в играта си и в следващите минути, правейки резултата класически. Този път той засече с глава подаване на Топузов на втора греда. В 32-ата минута ЦСКА 1948 вкара четвърти гол, отново дело на Даниел Младенов. Нападателят оформи своя хеттрик след асистенция на Ивайло Климентов, който центрира в наказателното поле, а там крилото овладя добре и насочи удара си в мрежата.

В 64-ата минута влезлият от пейката Андон Гущеров вкара редовния си гол след добро центриране на Димитър Савов. Седем минути по-късно Гущеров удари и греда.