ЦСКА 1948 спечели с 1:0 срещу Арда Кърджали в контролна среща. Гола вкара бразилецът Талис три минути преди края на първата част.

Първата интересна ситуация се откри пред вратата на Анатоли Господинов. В 7-ата минута Радослав Кирилов направи добър пробив, който обаче завърши със слаб удар право в ръцете на стража на тима от Кърджали. В 19-ата минута Симеон Василев излезе очи в очи с Господинов, но ударът му с десния крак премина на сантиметри от целта.

Три минути преди почивката "червените" стигнаха до гол чрез Талис, който се разписа с шут от далечна дистанция.

През второто полувреме темпото падна изключително много и пред двете врати нямаше нищо интересно.

Стартовите състави на двата отбора

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 2. Джонатан Перейра, 22. Реян Даскалов, 91. Райън Бидунга, 15. Симеон Василев, 28. Неделко Пишчевич, 18. Ивайло Чочев, 7. Талис, 17. Никола Илиев, 20. Антонио Вутов, 10. Радослав Кирилов,

Арда: 1. Анатоли Господинов, 20. Деян Лозев, 4. Милен Стоев, 6. Пламен Крачунов, 32. Христо Митев, 80. Лъчезар Котев, 77. Илия Юруков, 26. Ел Мами Тетах, 7. Абубакар Тунгара, 99. Станислав Иванов, 19. Тонислав Йорданов