В много вълнуващ мача ЦСКА 1948 посреща Ботев Враца. Отново DIEMA SPORT ще предава срещата пряко, а на Gong.bg мачът ще бъде пролседен минута по минута.

"Червените" бяха в серия от незадоволителни резултати, но я спряха в последния кръг, когато се справиха с Ботев Враца. В класирането ЦСКА 1948 e на 7-мо място, но се нуждае от точки за да не позволи на отборите в челото да се откъснат.

Ботев също имаше много трудности до тук през сезона. Треньорска рокада донесе малко свежест, но загуби от ЦСКА и Черно море повишиха напрежението в клуба.

Все пак преди седмица ''канарчетата" разбиха Берое с 4:1, а Антоан Бароан наниза три гола. Именно на това се надяват и сега пловдивчани при визитата си в Бистрица.