Футболният понеделник стартира с мач между Черно море и Локомотив Пловдив на стадион „Тича“ в морската ни столица. Срещата от четвъртия кръг в efbet Лига стартира в 18:45 часа и ще можете да я проследите в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. На сайта Gong.bg ще проследим двубоя минута по минута.

„Моряците“ ще бранят първото място в класирането и ще опитат да продължат серията си без загуба и да опазят мрежата си суха в още един двубой.

Междувременно, Влатко Дробаров е в полезрението на селекционера на българските национали - Ясен Петров.

В лагера на „смърфовете“ пък са в търсене на своята първа победа от старта на сезона след двете загуби досега. „Черно-белите“ имат отбелязан само един гол от началото на сезона, като дотук няма отбор с по-малко.

Хубавата новина е, че капитанът Димитър Илиев подписа своя нов договор с тима, а на път да стори същото е и Петър Витанов.

18:45 часа | ЧЕРНО МОРЕ – ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ