Отборът на Черно море посреща ЦСКА 1948 в мач от 18-и кръг на родната efbet Лига.

Двубоят започва в 14:30 часа и ще можете да го гледате пряко по DIEMA SPORT, както и да следите развоя минута по минута с Gong.bg

"Моряците" несъмнено пишат история, след като тимът няма загуба вече 10 поредни двубоя, а досега през сезона имат едно-единствено поражение у дома.

Велев и Панов продължават да лекуват своите травми и са аут от срещата, но пък Родриго се завръща след изтърпяно наказание.

В лагера на гостите в последния кръг се изкачиха до 10-ата позиция, но Николай Киров призна, че отборът му е имал късмет при победата над Пирин.

Ивайло Чочев се намира в топ форма, след като отбеляза 8 гола през сезона, което е и най-резултатното му постижение.

Димитър Пиргов е наказан, а Лясков продължава да лекува травма. Галин Иванов се завръща след наказание.