Берое проведе учебна игра вчера. Заралии срещнаха Розова долина Казанлък, като се наложиха с 2:1. Воденият от Николай Киров отбор стигна до успеха след обрат.

"Розите" поведоха през първото полувреме след гол от пряк свободен удар на Ахмед Сюнетчиев. Вратарят на домакините Иван Гошев не се намеси по най-добрия начин и носи вина за попадението.

Берое изравни през втората част. Вратарят на тима от Казанлък изби удар на Денислав Станчев, но при добавката младокът Васил Василев беше точен за 1:1. Победният гол вкара Станчев след асистенция на албанеца Мара.

Мара, Спас Георгиев и Ламбулич останаха на терена през целия мач.

Белия запожи основно на резерви и футболисти от втория отбор, където играят предимно юноши. В стартовия състав е бил и млад играч, който е от школата на клуба, но за последно е бил в Септември София.

Следващият мач на Берое от първенството е срещу Ботев в Пловдив.