Арда и Славия се изправят един срещу друг в мач от 12-ия кръг на efbet Лига.

Двубоят стартира в 16:30 часа и ще можете да го гледате на живо по DIEMA SPORT, както и да следите развоя минута по минута с Gong.bg

В лагера на домакините ще опитат да спрат негативната серия на отбора, който записа доста слаби резултати в последните няколко кръга.

Спекулациите за намаляване на бюджета в Кърджали продължават. Очаква се клубът да предложи нов договор на Милен Стоев. Иначе Георги Чиликов ще има дилеми в нападение, тъй като специалистът има голям избор в предни позиции.

Гостите ще търсят реванш за отпадането в турнира за Купата, но тимът не е вкарвал повече от веднъж от два месеца и има само една победа в последните 5 шампионатни мача, така че "белите" ще бъдат крайно мотивирани за успех в Кърджали.

Тони Тасев и Радослав Кирилов вероятно отново ще бъдат движещата сила в атака.