Таранът на Левски - Александър Колев, не успя да вкара гол при победата с 2:0 над Локомотив Пд, но направи доста добър мач и показа отново защо е наричан отборен играч.

"Добър мач за нас. Създадохме много положения, само през първото полувреме трябваше да вкараме още 2-3 гола. След почивката хванахме съперника няколко пъти на контратаки и накрая логично затворихме срещата с втори гол.

Левски има най-великата публика и жалко за хората, които не можаха да влязат.

За всеки футболист е приятно, когато феновете на съперника го аплодират. Затова ме зарадва отношението на домакините,  още повече че преди 10 г. играх за Ботев Пловдив.

Играем директен футбол, създваваме много положения. Чувствам се еднакво добре и със Сангаре, и с Евертон Бала. Със Сангаре сме по-мощни и за играчи с нашите габарити е лесно да се надиграваме един на един.

За мен е важно отборът да върви, всяка година не може да съм голмайстор. Функцията ми е да се изтеглям по-назад", обясни Колев след мача.