Левски продължава да се готви за реванша с Апоел Беер Шева в Лига на конференциите. Двубоят е в четвъртък. „Сините“ и израелците направиха 0:0 в първия мач на стадион „Търнър“ в пустинята Негев, а реваншът е след около 48 часа на „Герена“.

Един от контузените в лагера на столичани – Жереми Петрис, тренира наравно с останалите си съотборници. По всяка вероятност състоянието му ще бъде следено под лупа до двубоя в четвъртък вечер.

Десният краен бранител се контузи в първите минути на двубоя с Локомотив Пловдив, загубен с 1:2.

Старши треньорът Николай Костов даде почивка на част от основните си играчи. На един от тренировъчните терени на „Георги Аспарухов“ не се появиха Андриан Краев, Асен Митков, Роналдо и Джавад Ел Джемили.

На пълни обороти се готви и централният бранител Кристиан Димитров, който записа само няколко минути срещу Ботев Враца.