Контролата между Локомотив София и ЦСКА 1948 II приключи само след едно полувреме. При резултат 2:2 треньорът на “червените” реши отборът му да не доиграва срещата заради недоволство от съдиите.  Така срещата на базата на БФС в “Бояна” завърши след само 45 минути.

Резултатът бе открит от ЦСКА 1948 в 14-ата минута, когато Валентин Йосков получи пас отдясно и реализира за 1:0.  29-ата Локомотив изравни. Димитър Митков излезе сам срещу вратарят и вкара за 1:1.

Скоро обаче ЦСКА 1948 II отново излезе напред в резултата, като отново точен бе Йосков. Малко преди почивката Локо отново изравни. Съдията отсъди дузпа в тяхна полза, която Митков реализира.

Съперникът имаше сериозни претенции около нарушението и това вбеси наставника им Владимир Димитров, който взе решение тимът да не излиза за втората част.

Какво каза наставникът на "червените" след прекратената контрола вижте ТУК!!