Черно море победи Хебър с 2:0 в контролна среща в Банско. Двубоят бе в нестандартния формат от три части по 30 минути. Тимът от Варна бе по-класният в срещата и логично постигна успех в проверката.

13 снимки

Резултатът бе открит от "моряците" в 25-ата минута, когато Мимито центрира по земя, а в наказателното поле в опита си да изчисти Яо Инок засече топката в собствената си врата.

В 54-ата минута варненци удвоиха преднината си. Алекс бе изведен зад защитата и прокара топката зад вратаря.

В 70-ата минута Лъчезар Йорданов пресече пас в половината на Хебър, пусна вляво към Николай Златев, който стреля по диагонала, но вратарят на тима от Пазарджик улови.

В 80-ата минута Калин Георгиев напусна принудително и Черно море трябваше да доиграе двубоя с човек по-малко. Това обаче не промени крайният резултат в мача и "моряците" стигнаха до комфортен успех.