Една от сагите на зимния пазар е на път да приключи. Ботев Пловдив до часове ще представи звездата на Спартак Варна Шанде, пише "Марица".
Попадението на Шанде срещу ЦСКА
Шанде трябваше да дойде на "Колежа" още при Димитър Димитров-Херо, но това не се случи заради голямат заплата, която бразилецът поиска.
Сега обаче ситуацията се е е променила. Двата клуба са в отлични отношения, след като "канарчетата" удариха рамо на "соколите" с няколко играчи и в крайна сметка ще привлекат звездата на Спартак Варна, чийто договор изтича през лятото и сега е единственият шанс на "Коритото" да вземат някаква сума за него.
Ботев Пловдив има два дни, за да подпише своя договор с Шанде и да го представи официално, тъй като пазарът у нас затваря на 24 февруари.






