Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви програмата по дати и часове за първите четири кръга от еfbet Лига. Новото първенство в елита ще бъде открито от новака ЦСКА 1948 и ЦСКА, които се изправят един срещу друг на 7-ми август, петък  от 20 часа на националния стадион "Васил Левски". По традиция ще може да наблюдавате всички двубои от родното първенство в каналите на DIEMA XTRA. 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 28.07.2020 г

Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Първа лига и провеждането на срещата за суперкупата на България, както следва:

Есен

Август

Суперкупа на България

02.08 /неделя/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

20.30

Диема спорт

 

І кръг

07.08 /петък/

ЦСКА 1948

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

08.08 /събота/

Монтана

-

Арда Кж

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

09.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

18.45

Диема спорт

 

Славия

-

Черно море

21.00

Диема спорт

10.08/понеделник/

Левски

-

Берое

20.00

Диема спорт

11.08/вторник/

Царско село

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

 

ІІ кръг

14.08 /петък/

Лудогорец

-

Славия

20.00

Диема спорт

15.08 /събота/

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Левски

20.00

Диема спорт

16.08 /неделя/

Етър ВТ

-

Черно море

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

17.08/понеделник/

Царско село

-

Монтана

17.45

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

 

ІII кръг

21.08 /петък/

Славия

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

22.08 /събота/

Ботев Вр

-

ЦСКА-София

18.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт

23.08 /неделя/

Левски

-

Царско село

17.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

20.00

Диема спорт

24.08/понеделник/

Монтана

-

Етър ВТ

18.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Арда Кж

21.00

Диема спорт

 

ІV кръг

28.08 /петък/

Царско село

-

ЦСКА 1948

18.45

Диема спорт

 

Берое

-

Ботев Вр

21.00

Диема спорт

29.08 /събота/

Арда Кж

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

 

Монтана

-

Левски

19.00

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Лудогорец

21.15

Диема спорт

30.08 /неделя/

Локомотив Пд

-

Черно море

18.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Славия

21.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

Есен

Август

I кръг 18.00 часа

07.08 /петък/

Хебър Пз

-

Пирин Бл

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Миньор Пк

19.00

 

08.08 /събота/

Струмска слава

-

Септември Сф

 

 

 

Дунав Рс

-

Витоша Бистр

 

 

 

Янтра Гб

-

Кариана  

 

 

 

Спортист Своге

-

Локомотив Сф

 

 

 

Септември Сим

-

Литекс

19.00

 

 

Созопол

-

Добруджа

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Нефтохимик 1962

20.00

 

 

II кръг 18.00 часа

14.08 /петък/

Миньор Пк

-

Спортист Своге

17.45

Диема спорт

15.08 /събота/

Септември Сф

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

 

 

 

Добруджа

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Кариана  

-

Септември Сим

 

 

 

Струмска слава

-

Дунав Рс

 

 

 

Литекс

-

Созопол

19.00

 

 

Витоша Бистр

-

Хебър Пз

19.00

 

 

Пирин Бл

-

Янтра Гб

20.00

 

 

III кръг 18.00 часа

19.08 /сряда/

Янтра Гб

-

Витоша Бистр

18.00

Диема спорт 2

 

Дунав Рс

-

Септември Сф

 

 

 

Хебър Пз

-

Струмска слава

 

 

 

Спортист Своге

-

Добруджа

 

 

 

Септември Сим

-

Пирин Бл

19.00

 

 

Созопол

-

Кариана  

19.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Литекс

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Миньор Пк

20.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив Сф

20.00

 

 

IV кръг 18.00 часа

23.08 /неделя/

Миньор Пк

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Добруджа

-

Локомотив ГО

 

 

 

Струмска слава

-

Янтра Гб

 

 

 

Дунав Рс

-

Хебър Пз

 

 

 

Литекс

-

Спортист Своге

19.00

 

 

Витоша Бистр

-

Септември Сим

19.00

 

 

Пирин Бл

-

Созопол

20.00

 

24.08/понеделник/

Кариана  

-

Лудогорец ІІ

 

 

25.08/вторник/

Септември Сф

-

Локомотив Сф

18.00

Диема спорт

 

V кръг 18.00 часа

28.08 /петък/

Лудогорец ІІ

-

Пирин Бл

19.00

 

29.08 /събота/

Хебър Пз

-

Септември Сф

 

 

 

Янтра Гб

-

Дунав Рс

 

 

 

Спортист Своге

-

Кариана  

 

 

 

Септември Сим

-

Струмска слава

19.00

 

 

Созопол

-

Витоша Бистр

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Литекс

20.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Добруджа

20.00

 

31.08/понеделник/

Локомотив Сф

-

Миньор Пк

18.00

Диема спорт

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.