Отборът на Царско село победи Левски Лом с 4:2 в контролна среща, която се игра на базата в Бояна.

Гостите от Лом първи вкараха гол още в 5-ата минута, когато след грешка на защитата Любомир Веселов от малък ъгъл успя да вкара на вратаря Хадим Н'диайе, който направи дебют за "царете".

Само за няколко минути обаче воденият от Андреа Сасарини тим вкара 4 гола. В 20-ата минута друго ново попълнение Седрик Коломбо изведе Лукас Мартинс в наказателното поле, но защитник на Левски го фаулира и реферът отсъди дузпа, която Валентино Пулиезе реализира.

Само 3 минути по-късно след добро включване на Мартин Кавдански топката стигна до Коломбо, който се разписа на празна врата.

В 30-ата минута Кавдански се пребори за топката в центъра на терена, пусна на Хари Денков, който изведе Венци Христов и нападателят реализира за 3:1.

Четвъртият гол за "царете" падна в 35-ата минута, когато Пулиезе подаде на Хари Денков и той със силен шут по диагонала отбеляза.

През втората част в тима на Царско село бяха извършени много смени и влязоха петима юноши, а чисто положение пропусна Фелипе Ронкети. Гостите върнаха един гол в 75-ата минута чрез Росен Кръстев.

В състава на Царско село проличаха няколко нови попълнения - вратарят Хадим Ндайе, Седрик Каломбо, Жереми Петрис, Давиде Масела и Фелипе Ронкети.