Ботев Враца стартира със загуба серията от контроли в Турция. Тимът, воден от треньорския тандем Тони Здравков-Валентин Илиев отстъпи с 1:2 на Напредак Крушевац, като и  трите гола паднаха след почивката. Българският тим поведе с попадение на Даниел Генов, съперникът направи пълен обрат в последните 10 минути.

От лагера на врачани обявиха, че е договорена контрола с третия във второто ниво на австрийския футбол Форвертс Щайр. Срещата ще се играе на 31 януари в Анталия.

Ботев Враца

източник: официален сайт Ботев Вр

СЪСТАВЪТ НА БОТЕВ ВРАЦА

1 полувреме: Красимир Костов, Петко Ганев, Илия Миланов, Мартин Керчев, Атанас Зехиров, Аласан Н’Диайе, Чавдар Ивайлов, Андреас Васев, Владислав Узунов, Валери Домовчийски, Даниел Генов

2 полувреме: Христо Митов, Александър Станиславлйевич, Аласан Н’Диайе, Деян Иванов, Иво Михайлов, Даниел Гаджев, Христо Златински, Ангел Лясков, Даниел Генов, Петър Атанасов, Доминик Янков