Сборният журналистически тим Медия Юнайтед завърши календарната 2012 година с равенство 4:4 в мач от третия кръг на Зимния турнир "Вила Марк" организиран от Българската асоциация за мини футбол. След две победи на старта на надпреварата журналистите направиха зрелищен мач с обединения тим Магнус-БНС 33.

Преди този двубой двата тима бяха начело на поток Бирмингам с по два успеха. През първото полувреме Медия Юнайтед пропусна един куп голови положения преди Ясен Тошев (Спортал) да отбележи първия и единствен гол за първата част. В началото на второто полувреме в редиците на медийния тим се получи отпускане и съперникът обърна резултата до 1:3, но Бисер Тошев (Спортал) успя да върне един гол. Резултатът стана и 2:4, но в последните минути играчите на Медия Юнайтед показаха здрави нерви и с две попадения на Йордан Кроснаков (Спортал) изравниха.

Вторият гол падна 30 секунди преди последния съдийски сигнал на Богомил Маринов. По правилата на турнира при реми двата тима трябваше да изпълняват дузпи, които ще определят класиралият се на по-предна позиция при равни точки. В този компонент журналистите спечелиха, след като Веско Вълчев (Дарик радио) спаси първата дузпа изпълнена от Любомир Божанков, а вторият изпълнител на Магнус прати топката над вратата. Светлин Йочев (Канал 3) и Бисер Тошев (Спортал) пък бяха безкомпромисни и в крайна сметка Медия Юнайтед стигна до първи успех след дузпи.

В състава на журналистите играха още Петър Мисов (Ринг) и Кристиян Димитров (БНТ) След този трети кръг Зимният турнир "Вила Марк" излиза в почивка до 5 януари. Междувременно в понеделник Българската асоциация за мини футбол ще обяви своите награди за футболист, мениджър и съдия на 2012 година на специална церемония, която ще бъде излъчена директно по Blizoo TV от 19 часа.