Обединеният тим на Гонг и Ринг остана непобеден в McDonalds Медия лига след изиграването на 4-ия кръг на надпреварата. „Черните пантери” подчиниха бойкия тим на вестник „7 дни спорт” с 6:3 и излязоха на второ място в класирането с 10 точки, на 2 от временния лидер БНТ. Тимът на Гонг и Ринг вече е с актив от 3 победи и едно равенство – срещу миналогодишния шампион TV7.

Мачът започна много интригуващо, като двата тима си размениха по един гол още в първите минути на мача. Равностойното първо полувреме завърши при резултат 3:3, като на два пъти се разписа Петър Мисов, а едно попадение добави Емил Евтимов. През втората част сборната команда направи наказателна акция и след ново попадение на Емил Евтимов и две на Краси Илиев стигна до крайното 6:3.