Вихрен Сандански стигна до драматичен домакински успех с 2:1 над Надежда Доброславци в мач от 1-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Филип Петрунов
8 снимки

В 35-та минута главният съдия Любослав Любомиров отсъди дузпа в полза на домакините за спъване на Николай Георгиев. Методи Костов бе точен от бялата точка и изведе Вихрен напред.

През второто полувреме гостите изравниха чрез Атанасов в 66-ата минута. В 68-ата минута Красимир Здравков от Вихрен бе изгонен, след като получи втори жълт картон.

Иван Лазаров даде нов аванс на домакините. Той отбеляза рядко красив гол в 70-ата минута. Малко преди края на срещата Лазаров също получи червен картон и футболистите от Сандански останаха с двама души по-малко на терена.

След мача президентът на Надежда Доброславци заяви, че ще подадат жалба срещу главния съдия, който, според него, е ощетил тотално отбора му./БТА