Вихрен победи Беласица с 3:0 в двубой от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига пред около 500 зрители в Сандански.

През първата част на срещата добрата игра в защита на гостите и неточната стрелба на домакините бе причина да не се стигне до отбелязване на гол.

След почивката отборът на Вихрен заигра на по-високи обороти и головете не закъсняха.

В 56-ата минута четириходовата атака на отбора на домакините завърши с красив гол на Виктор Мицаков. В 63-ата минута от фаул Даниел Пехливанов разтресе напречната греда на гостите и в добавката опитния Александър Русков не сгреши за 2:0.

Пет минути по-късно Пехливанов бе изведен пред наказателното поле на Беласица и майсторски прехвърли вратаря на гостите за 3:0.

След този успех Вихрен заема второто място в класирането с актив от 37 точки, изоставане с 4 от лидера ЦСКА 1948. Беласица е на 13-ото място с 16.