В 13-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19 години, Черно море завърши наравно 0:0 , като гост на Любимец, съобщиха от пресслужбата на варненския тим.

На отлично подготвения терен двата отбора изиграха един равностоен мач с доста интересни положения. През първата част моряците бяха по активни, но пропиляха няколко добри възможности за гол, а веднъж уцелиха и гредата.

След почивката въпреки контузията на юношеския национал Илиян Капитанов , варненци продължиха да доминират , но нямаха шанс в завършващата фаза на атаката. Преди останалите срещи от кръга Черно море разделя втората позиция с отборите на Славия и Сливен.

Черно море : Радослав Русев,Николай Димитров, Исмет Мурадов, Иван Георгиев, Свилен Петков, Илиан Стоев, Владко Костадинов,Симеон Михайлов, Васил Тачев, Любомир Михалев, Илиян Капитанов (Янимир Янков, Иван Добрев,Петър Петров).