Тодор Младенов, на 19 години, е победителят в първия Национален УниКредит турнир по фрийстайл футбол, който се проведе днес под козирката на Централния филиал на УниКредит Булбанк на пл. „Света Неделя“ в София.

19-годишният младеж спечели първото място след оспорван финал с дама - Симона Петкова. Симона, която днес празнува и своя 18-ти рожден ден, показа истинско майсторство във владеенето на топката и преодолявайки всички останали 14 младежи.

На трето място в турнира се нареди Енис Тодоров на 14 г.

Общо шестнадесет талантливи състезатели по фрийстайл футбол между 12 и 21 години, се състезаваха за титлата, демонстрирайки впечатляващите си умения при жонглирането с топката.

С Националния УниКредит турнир по фрийстайл футбол в България за първи път беше отбелязан световния ден на този нов за страната ни спорт. Събитието у нас беше организирано от УниКредит Булбанк, Sports Management Bulgaria и Сдружение Промени посоката – ексклузивен партньор на Международната федерация по фрийстайл футбол в България.

СНИМКИ: 19-годишен спечели първия национален турнир по фрийстайл футбол в България