Отборът на Славия победи тима на Чавдар Етрополе с 2:1 в мач  от елитната юношеска група като гост. Тимът от Етрополе, в чийто редици играят девет футболисти, участващи в юношеския национален отбор, родени през 93-та година, поведоха първи в резултата чрез Почански. Отборът на Славия успя да изравни чрез игралият в първия отбор на „белите” Стоян Георгиев, а Милен Хайдутов донесе победата за тима от Овча купел с красиво попадение през втората част.

Отборът от академията на Христо Стоичков е воден от националния селекционер в тази възрастова група Атанас Атанасов – Орела.

След тази загуба тимът на Чавдар бе изместен от четвъртото място именно от Славия. Първи в класирането в елитната юношеска група е тимът на ЦСКА, който днес се наложи с минималното 1:0 над вторият в таблицата Литекс.