ФК Черноморец 1919 загуби с 1:2 от Несебър. Учебната игра между двата тима се проведе на стадиона в Равда.

Въпреки поражението, „акулите” показаха изключително приятна игра, като в големи периоди от мача бяха равностойни на новаците в професионалния футбол.

Домакините успяха да поведат в 25-ата минута, когато Лъчезар Ангелов направи добавка на празна врата. Черноморец успя да организира няколко опасни слизания към противниковата врата, от които обаче не успя да се възползва. Така, първото полувреме приключи при резултат 1:0 за Несебър.

През втората част Черноморец бе по-активният отбор. В 57-ата минута, след центриране отдясно на Михаил Ралев, влезлият като резерва Стойко Сакалиев засече с глава, но топката срещна лявата греда.

Веднага след това изстрел на Михаил Ралев бе спасен от вратаря на Несебър. Тотев показа страхотен рефлекс и след удар на Антъни Георгиев от близко разстояние.

Все пак, в 67-ата минута „акулите” изравниха, след като Георгиев стреля от границата на наказателното поле, намирайки долния десен ъгъл. В 85-ата минута Несебър успя да отбележи второ попадение и да стигне до победата, след чудесно изпълнен фаул от Рангел Игнатов.

Състав на Черноморец: Г. Стоянов, Т. Бачев, Д. Белчев, Т. Стоев, Ат. Камбуров, П. Парушев, Г. Праматаров, Д. Тодоров, М. Ралев, П. Георгиев, Ант. Атанасов