Българският национален отбор по футзал завърши на трето място в приятелския тристранен турнир, който се проведе в град Халкида, Гърция. "Лъвовете", водени то Димитър Пантев и Бойко Косев, отстъпиха във втория си мач срещу домакина Гърция с 1:3.

След нулево първо полувреме гърците поведоха в резултата в 28-ата минута, а само две по-късно "лъвовете" се върнаха в мача след гол на Росен Дачев. Веднага след попадението българите заиграха с пети полеви играч, но допуснаха нови два гола.

В първия двубой националите ни завършиха 1:1 с Турция, а след мача с контузии бяха Димитър Петев и Георги Карагеоргиев.

Така първи стана тима на Турция, който в първия си мач победи Гърция с 2:1, а домакините се наредиха на второ място.

Утре националите ни се прибират в България.

Стартов състав срещу Гърция: Костадин Иванов, Марко Костич, Пламен Стойков, Даниел Димов, Мартин Великов

В групата са още: Веселин Геренски, Димитър Петев, Исмет Хаджиев, Росен Дачев, Камен Арсов, Йосиф Шутев, Димитър Цветанов, Георги Карагеоргиев, Даниел Несторов.