Юношите на Левски до 14 години спечелиха титлата в Столичното първенство! Възпитаниците на треньора Милен Гаджев победиха с 4:0 като гост Славия в отложен мач от 7-ия кръг на II фаза в надпреварата и са недостижими на върха в класирането. "Сините" са с 55 точки, с 9 повече от втория Славия при оставащи два кръга до края на първенството.

Два гола за Левски отбеляза Габриел Йорданов - в 17-та и 50-та минути, а по един път се разписаха Денис Милетиев в 44-та и Мартин Гайдев в 59-та минути.

Левски U14: 1. Цветан Цветков, 2. Мартин Гайдев, 3. Пиер Дамянов (52 - 13. Реджеп Джугдан), 4. Любен Бакърджиев, 5. Васил Гочев (52 - 14. Никола Младенов), 6. Георги Камбитов (к) (45 - 17. Денислав Василев), 7. Лазар Петров (52 - 15. Георги Георгиев), 8. Ернан Ангелов, 9. Габриел Йорданов (52 - 18. Калоян Митев), 10. Денис Милетиев (45- 19. Томислав Петров), 11. Мартин Стоянов (45 - 20. Денис Стоилков).