Юношите на Левски до 17 години разгромиха със 7:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от Пирин Благоевград в мач от 1-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Виктор Пеев откри резултата за „сините“ в 38-та минута, а по два гола за водения от треньора Петър Карачоров тим вкараха Преслав Бачев в 43-та и 50-та, Петко Панайотов в 47-та и 80-та и Любомир Тодоров в 60-та и 85-та минута от дузпа.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Йоан Загоров, 2. Стилиан Бързачки (79 – 15. Велизар Радков), 5. Слави Чакъров (к), 13. Виктор Пеев (79 – 3. Виктор Любенов), 14. Александър Божилов, 4. Георги Коричков (61 – 11. Никола Бандев), 8. Цветомир Тодоров (61 – 16. Ясен Цветанов), 17. Петко Панайотов, 10. Любомир Тодоров, 19. Адриан Райчев,  9. Преслав Бачев (61 – 18. Али Айвазов).