Дублиращият отбор на Етър гостува на предпоследния Бдин Видин, като мачът започна с 35 минути закъснение, тъй като автобусът на етърци се повреди по пътя за Видин и се наложи изпращането на бус, който да закара отбора за срещата. Мачът бе двуостър, но до почивката голове не паднаха, като чиста възможност имаше пред Димитър Байдаков, а етърци направиха още няколко опасни атаки.

В 64-ата минута Мохамед Сила от домакините насочи с глава центрираната от корнер топка в гредата. При ответната атака Байдаков се пребори за топката и шутира, последва още един удар на Стивън Манолов и топката спря в мрежата – 0:1. Така се стигна до 83-ата минута когато Соколов падна в наказателното поле и реферът отсъди дузпа, която Соколов реализира отсъдената дузпа за окончателното 1:1.

Eтър: Иван Георгиев, Димитър Цонев, Десислав Пенев, Антониян Харалампиев, Димитър Динев, Теодосий Райков, Юлиян Райков, Кристиян Кънчев, Стивън Манолов, Димитър Байдаков, Христо Марков.