Черно море победи с 2:1 втородивизионния тим на Добруджа в контролна среща, играна на стадион "Тича" във Варна. За "моряците" се разписаха Велислав Василев (18) и Павел Георгиев (90), а Димитър Алексиев (58) вкара гола за гостите.
Първото сериозно положение в срещата бе за гостите в 10-та минута. Иван Цачев бе изведен в отлична позиция срещу вратаря на домакините Иван Дюлгеров, но стреля неточно. В 15-та минута Исмаил Иса можеше да открие резултата, но вратарят на Добруджа Иван Ангелов успя да парира удара.

Домакините откриха резултата в 18-та минута. Зе Гомеш центрира в наказателното поле към далечната греда, където връхлитащият Велислав Василев с глава вкара за 1:0.

В 38-та минута Исмаил Иса стреля от добра позиция, но неточно. В 44-та минута вратарят на гостите получи червен картон за нарушение извън наказателното поле, но на неговото място влезе резервният страж на Добруджа Димитър Илиев. При последвалия свободен удар Пабло Гарсия стреля опасно, но вратарят Димитър Илиев спаси. В 51-та минута Исмаил Иса навлезе в наказателното поле и стреля опасно, но вратарят Димитър Илиев успя да избие топката в корнер.

В 62-та минута Пабло Гарсия можеше да отбележи втори гол за Черно море. Той пробва далечен прехвърлящ удар от повече от 40 метра, но за късмет на гостите топката премина на сантиметри встрани от вратата. В 68-та минута Добруджа изравни резултата. Димитър Алексиев бе изведен в добра позиция отдясно и с техничен удар вкара за 1:1. В 77-та минута Исмаил Иса засече с глава топката след центриране отляво на Калин Георгиев, но вратарят Димитър Илиев улови топката.

В 90-та минута Исмаил Иса навлезе в наказателното поле на гостите и пусна топката успоредно на голлинията, а Павел Георгиев от непосредствена близост вкара победния гол за домакините.

ЧЕРНО МОРЕ - ДОБРУДЖА 2:1

Черно море: Иван Дюлгеров (46-Иван Дичевски), Стефан Станчев, Емил Янчев, Цветомир Панов (46-Стефан Велев), Мирослав Енчев, Павел Георгиев, Пабло Гарсия, Родриго Вилела, Велислав Василев, Зе Гомеш (46-Васил Панайотов), Исмаил Иса

Добруджа: Иван Ангелов (44-Димитър Илиев), Мирослав Пушкаров, Цветелин Радев, Иво Вихренов, Преслав Петров, Александър Виденов, Цецо Илиев, Иван Цачев, Димитър Алексиев, Иван Венков, Ахмед Адемов