Витоша Бистрица без премиера Борисов в редиците си спечели междуобластния финал в Зона София при ветераните, след успех с 3:1 над Ботев Ихтиман. Срещата се игра на стадион "Ботев" в Ихтиман, а на трибуните бяха заели места повече от 200 души.

В редиците на бистричани личаха имената на Георги Гинчев, Енгибар Енгибаров и други известни имена от близкото минало, а в Ботев стожерите на тима от 90-те години започнаха като титуляри.

През първата част Витоша съумя да открие резултата след грешка на вратаря на домакините, а в началните минути на втората част резултатът набъбна до класическото 3:0.

Домакините реализираха почетен гол чрез Петър Пандезов, който засече центриране отдясно при една от хубавите атаки на домакините.

Така в крайна сметка Ботев загуби финала, но вкара гол във вратата на Витоша, нещо, което не се отдаде на ветераните на Левски, който загубиха с 0:2 в столичния финал.