Ветераните на Витоша Бистрица се наложиха с 2:0 над ветераните на Левски в мач от държавното първенство. Двубоят се игра на стадиона на "бистришките тигри".

Премиерът на България Бойко Борисов изведе с капитанската лента домакините. За неговия отбор играха още Гошо Гинчев, Николай Божов, Георги Пеев, Светослав Петров и други.

В отбора на Левски бяха известни имена, като Георги Иванов - Гонзо, Даниел Боримиров, Христо Йовов, Захари Сираков, Дончо Донев и други.

Бившият футболист на ЦСКА Светослав Петров откри резултата с гол в началото на първата част, а през второто полувреме отново той бе главният виновник за второто попадение във вратата на Йордан Господинов.

В 78-ата минута пък главният рефер Николай Йорданов отсъди дузпа в полза на бистричани. Капитанът Бойко Борисов застана на "бялата точка", за да изпълни 11-метровия удар, но би право в ръцете на Господинов.