Отборът на Монтана победи тимът на Ботев Враца с 1:0 в първия мач на международния турнир в Тетевен. Турнирът е под наслов: „Не на терора!“. Освен двата отбора участници в Тетевен Къп са израелските тимове Апоел Бней Сахин и Макаби Хайфа.

Единственото попадение падна в 30-ата минута, след като Мирослав Антонов се възползва от колективна грешка в отбраната на Ботев Враца. Извън попадението двата тима не сътвориха нищо креативно в предни позиции. Възможностите за други попадения бяха твърде малко.

Монтана победи Ботев Враца на турнира в Тетевен

Наставникът на Ботев Враца използва два различни състава в двете полувремена, докато Атанас Джамбазки пускаше периодично в състава си резервни футболисти. По-късно тази вечер в 18,15 часа е официалното откриване на турнира, а в 18,30 ще започне и втората среща от днешната програма между двата израелски отбора.