Жените на Лудогорец загубиха с 0:4 от НСА (София). Мачът от XVII кръг на Държавното първенство се игра на един от терените в комплекс "Гнездо на орли".

"Орлиците" успяха да се противопоставят добре преди почивката на лидера в класирането, след като не допуснаха гол през първата част.

НСА поведе след грешка на Лудогорец при центриране.  След като резултатът бе открит, тонусът на "орлиците" спадна и това доведе до нови три попадения.

"Момичетата се постараха и се представиха достойно. Личи си, че има израстване в играта им", коментира старши треньорът на женския отбор на Лудогорец Елена Пеева.

В следващия XVIII кръг "орлиците" ще търсят първата си победа през пролетния полусезон при гостуване на София лейдис.