Лудогорец победи след дузпи Левски при децата, родени 2003 година след изпълнение на дузпи на финала за Купата на БФС на стадион "Ивайло" във Велико Търново. Редовното завърши 1:1, а при дузпите разградчани триумфираха с 9:8. Така Лудогорец взе втора купа при подрастващите, след като вчера ликува при старшата възраст с успех над Черно море (3:1).

Лудогорец се класира за Шампионската лига

В 9-ата минута Левски откри резултата от пряк свободен удар. Точен бе Даниел Начев, който майсторски прати топката в мрежата. "Сините" продължиха да владеят инициативата и до края на полувремето Мартин Хайдаров пропусна отлична възможност да вкара втори гол.

След почивката Лудогорец излезе преобразен и натисна своя противник. В 57-ата минута Людмил Неделчев изравни резултата след разбъркване пред вратата на противника.
Младите таланти на Левски опитаха в минутите до края да стигнат до успеха, но успяха да преодолеят Мартин Петков.

Точно вратарят на Лудогорец бе герой при дузпите. Той вкара от бялата точка и спаси деветият удар на футболист на Левски./БТА