Локо Сф с разгромна победа срещу Пирин ГД

Локо Сф<strong> източник: Gong.bg, Светослав Табаков</strong>

Локо Сф източник: Gong.bg, Светослав Табаков

Локомотив Сф постигна разгромна победа с 8:1 над третодивизионния Пирин ГД.

Контролата, играна в санданското село Склаве, започна с гол за гоцеделчевци, но още до почивката Илия Димитров, Иво Иванов и Здравко Димитров обърнаха резултата до 3:1 с попаденията си.

През второто полувреме локомотивци нанизаха още пет на своя опонент. Илия Димитров и Здравко Димитров вкараха по още един гол, а за крайното 8:1 се разписаха още Марио Йорданов, Станислав Белчев и Исмаел Тайдер.