Локомотив Сф постигна четвърта поредна победа в контролите си, след като удари с 3:0 третодивизионния Германея Сапарева баня в санданското село Склаве.

Локомотивци откриха в 27-ата минута чрез голмайстора си Димитър Георгиев. Пет минути по-късно Владислав Мисяк бе изведен зад отбраната на Германея и покачи на 2:0 за локомотивци.

На почивката в състава на столичани бяха извършени много смени. В 55-ата минута младият Милошев пропусна дузпа за Локомотив. В 73-ата минута обаче друг млад футболист – синът на треньора Явор Вълчинов Мартин Вълчинов, бе точен от бялата точка и фиксира крайното 3:0.

Локо Сф до момента постигна победи над Хебър с 3:2, Пансерайкос Серес с 2:0 и Ботев Вр с 6:2, така че общата голова разлика в контролите на тима до момента е 14:4.

„Червено-черните“ приключиха лагера си в Сандански и се прибират в столицата.