Локомотив Сф победи като гост Локомотив Пд с 4:3 в голеада при дублиращите отбори. Мачът се игра на помощното игрище на „Лаута“ в Пловдив. Част от срещата изгледаха футболистите на Брестник, които се готвят здраво за утрешния сблъсък с Левски за купата на България „Форд-Мото-Пфое“. След това тимът от „Б“ група проведе тренировка на централния терен на стадиона на Локо Пд.

Домакините от града на тепетата поведоха с гол на Ценовски в 21-вата минута. Два гола на пловдивчанина от Локо Сф Ивайло Димитров-Шведа в 35-ата и 44-ата изведоха гостите напред преди почивката. 2:2 направи Георги Петров в 50-ата, а Гюджеменов вкара за 3:2 в полза на „смърфовете“ в 74-ата. Кристиян Величков отново изравни в 77-ата, а победния гол за Локо Сф вкара Димитров от дузпа в 86-ата, с което оформи своя хеттрик.