Левски спечели с 2:0 дербито с ЦСКА от първия кръг на Елитната юношеска група до 17 години (набор 2007). Двубоят се игра тази сутрин на базата на "червените" в Панчарево.

Михаил Петров откри резултата секунди преди почивката с майсторско изпълнение на пряк свободен удар. В 46-ата минута Стивън Стоянчов удвои, след като получи подарък от Стефан Троянов, който сгреши в опита си да върне топката към своя вратар.

В края на срещата "червените" бяха близо до намаляване на резултата, но удар на Антон Толев срещна гредата.

ЦСКА - Левски 0:2

0:1 Михаил Петров (45), 0:2 Стивън Стоянчов (46)

ЦСКА: Станислав Танев, Стефан Троянов, Георги Попов, Божидар Петров, Никола Николов, Дилян Стойчев-к, Юлиан Гилов, Мартин Найденов, Илия Димитров, Тарек Жензарли, Васил Каймаканов (Богомил Александров, Алек Говедарски, Мирослав Недев, Антон Толев, Любомир Георгиев, Мохамед Хабаш, Борислав Бенов, Валери-Александър Димитров, Мартин Попов)
Треньор Ивайло Станев

Левски: Александър Марков, Димитър Яръмов, Мартин Борисов, Христо Аргиров, Стоян Добрев, Валентин Иванов, Денис Гиведжов, Михаил Петров-к, Стивън Стоянчов, Габриел Джантов, Норайр Нурикян (Георги Кузов, Анатоли Кръстев, Стилян Шопски, Александър Кръстев, Мартин Здравков, Стивън Жерард Гаоте, Марио Данчев, Никола Кунчев, Дарин Стоев)