Юношите на Левски до 15 и до 16 години записаха победа и равенство като гост срещу връстниците си от Национал в мачове от 10-ия кръг на Елитните групи в тази възраст.

Левски U15 победи домакините с 3:1. Денислав Костов откри за „сините“ в 8-та минута, а Кристиан Шиячки удвои в 56-та след подаване на Александър Николов. В 73-та минута Костов отбеляза втория си гол в мача, като асистенцията отново бе на Николов.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е лидер в класирането с актив от 25 точки – с 1 пред „Академик“ (Пловдив) и 2 пред третия Лудогорец, който е с мач по-малко.

Левски U15: 1. Денислав Христов, 2. Крум Крумов, 3. Мартин Реджебов, 4. Мартин Грозданов, 5. Мариян Славчев (к) (70 – 13. Янис Александров), 6. Йоан Немчев, 7. Александър Николов (75 – 14. Адриян Миланов), 8. Денислав Костов, 9. Красен Крумов (61 – 16. Васил Киров), 10. Кристиан Шиячки (75 – 18. Александър Стоилов), 11. Мариян Йовов (70 – 17. Александър Иванов).

Юношите на Левски до 16 години завършиха 3:3 със своя съперник. Головете за „сините“ вкараха Георги Камбитов във 2-та, Ернан Ангелов в 6-та и Йоан Андреев 80-та минути.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с 23 точки, с пет по-малко от лидера Лудогорец.

Левски U16: 1. Дамян Дамянов, 2. Александър Ценов, 3. Васил Гочев (46 – 13. Реджеп Джугдан), 4. Мартин Гайдев, 5. Пиер Дамянов, 6. Калоян Кирилов (46 – 14. Любен Бакърджиев), 7. Йоан Андреев, 8. Денислав Василев (60 – 18. Никола Младенов), 9. Ернан Ангелов, 10. Георги Камбитов (к), 11. Лазар Петров (60 – 19. Мартин Стоянов).