Юношите на Левски до 18 години се класираха за финала за Купата на БФС. „Сините“ победиха за втори път с 4:1 Национал в ½ финалите на турнира и с общ резултат 8:2 стигнаха до последния мач в надпреварата, където техен съперник ще е Славия. Победителят в турнира печели право на участие в младежката Шампионска лига.

Васил Димитров откри резултата на стадион „Георги Аспарухов“ още в 5-та минута. Ивайло Марков удвои за водения от треньора Елин Топузаков тим в 27-та минута. Два гола добави Антон Иванов в 55-та и 65-та минути.

Съставът на „Левски“ U18: 99. Йоан Загоров, 3. Божидар Костадинов (65 – 17. Ясен Цветанов), 4. Димитър Андонов, 5. Слави Чакъров, 6. Георги Коричков, 7. Антон Иванов (80 – 18. Кристиан Красимиров), 8. Александър Асенов (к) (80 – 19. Радослав Борисов), 9. Васил Димитров, 10. Ивайло Марков, 11. Васил Василев (55 – 16. Любомир Тодоров), 14. Никола Църовски.