Юношите (старша възраст) на Левски стартираха с победа в група на турнира СЕЕ CUP 2012 в Прага. В мач от група А сините таланти, водени от треньора Викторио Павлов, разгромиха с 4:1 (4:0) Бохемианс 1905 (Прага). Българският отбор вкара четири гола до 27-ата минута, а в средата на второто полувреме чехите забиха едно попадение.

Турнирът има статута на неофициално първенство на Централна и Източна Европа и минава под егидата на УНИЦЕФ. 12-те отбора в тази възраст са разделени в четири групи по три състава.

Бохемианс 1905 вече отпадна след това поражение, тъй като и в мача на откриването отстъпи с 1:2 на ФК Сараево.

Утре от 11.00 часа (местно време) в директен двубой за първото място в групата излизат Левски и ФК Сараево.

Победителите в групите се класират за полуфиналите, а отборите след тях ще разпределят местата от 5-8 и 9-12.