Юношите на Септември София,род. 2003 г. се класираха на финала за Купата на БФС, след като отстраниха Лудогорец след победа с 2:1 в Разград. Първият мач в столицата завърши 2:2.

Още в началото на двубоя домакините пропуснаха дузпа, а в 38-ата минута Красиан Колев изведе Септември напред в резултата от пряк свободен удар. В началото на второто полувреме разградчани изравниха от дузпа, но в 65-ата минута гостите също получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар. Ударът на Красиан Колев бе избит от вратаря, но при добавката той поправи грешката си и направи 1:2.

В другия полуфинал по-късно днес Левски посреща ЦСКА след победа на „червените“ с 2:1 в първия мач. Финалът ще се играе на 26 май, като градът-домакин ще бъде определен допълнително.