Отборът на Черноморец с треньор Малин Орачев, който се състезава в елитната юношеска група до 17 години, записа важна победа. Бургаските таланти надвиха ЦСКА с 2:1 като гости.

Още в 10-та минута щатният реализатор Милчо Ангелов откри резултата след страхотен диагонален изстрел. 5 минути по-късно домакините успяха да изравнят чрез Радой Божилов. Няколко минути по-късно гостите от Бургас останаха с човек по-малко, след като стражът на „акулите” Димитър Тодоров получи директен червен картон. Въпреки численото неравенство черноморци показаха характер и успяха да стигнат и до победно попадение, чрез Стоян Вълчев.

С актив от 32 точки бургаските „акули” заемат 4-то място във временното класиране, като са с равен брой точки с третия – Левски. В следващия кръг талантите гостуват на Спартак Пловдив.